به راحتی با کارن موفق شو...

شرکت توسعه فناوری و تجارت الکترونیک کارن که یکی از اولین شرکت های پرداخت یار کشور می‌باشد، خدمات ویژه ای را در زمینه پرداخت الکترونیک ارائه داده است. کارن همواره تمرکز خود را به ارائه راهکارهای نوین در حوزه کسب و کارهای اینترنتی و تولید نرم افزار معطوف داشته است.

ثبت نام ورود

درگاه پرداخت

از مزیت های استفاده از درگاه پرداخت کارن می‌توان به اتصال همزمان به چندین بانک (PSP) اشاره کرد که منجر به از دست نرفتن تراکنش های مالی خواهد شد. زیرا در صورت قطع بودن هر یکی از بانک ها سیستم کارن با سوئیچ بر روی درگاه پرداخت بانک دیگر از این امر جلوگیری خواهد کرد. اتصال به چندین بانک بهترین و مناسب ترین گزینه برای کسب رضایت هر چه بیشتر شما و مشتریانتان خواهد بود. راه اندازی درگاه پرداخت اینترنتی در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

لینک پرداخت

در فروش های اینترنتی مبتنی بر شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و حتی سایت شما می‌توانید از لینک پرداخت استفاده کنید. لینک پرداخت به یک درگاه پرداخت بانکی به نام فروشگاه یا نام شخصی شما هدایت خواهد شد. ساخت لینک پرداخت به راحتی امکان پذیر است و فروشنده آن را از طرق مختلف برای مشتریان خود ارسال میکند و در صورت نیاز اطلاعات مورد نظر خود را از قبیل آدرس، شماره تلفن، کد پستی و ... را از شخص پرداخت کننده در صفحه پرداخت همان لینک دریافت می‌کند.

کیوآرکد

در فروش های نقدی که مشتری شما تمایل به پرداخت در محل دارد شما می‌توانید با ارسال کیوآرکد های فیزیکی از طریق پیک یا چسباندن کیوآرکد بر روی بسته های ارسالی برای مشتریان امکان پرداخت آنلاین در محل را فراهم نمایید همچنین در فروش های حضوری مانند رستوران، کافی شاپ، سوپرمارکت و ... شما میتوانید با چسباندن یک کیوآرکد بر روی میز یا محصول مورد نظر به صورت آنلاین و بدون رد و بدل کردن کرات بانکی، پول خود را دریافت کنید.

شارژ و بسته اینترنتی

شما میتوانید به سادگی و بدون هیچ محدودیتی در اپ و سایت خود، فروش شارژ اپراتورهای تلفن همراه «همراه اول، ایرانسل، رایتل و شاتل»را داشته باشید و برای خود کسب درآمد کنید.

خدمات قبض

شرکت کارن آماده ارائه سرویس های استعلام و پرداخت قبوض آب، برق، گاز، تلفن ثابت و تلفن همراه به شرکت ها می‌باشد. شما میتوانید به راحتی، تجربه لذت بخش خدمات استعلام را در اپ و سایت خودتان داشته باشید و برای خود کسب درآمد کنید.

خدمات خودرو

شرکت کارن آماده ارائه سرویس های استعلام و پرداخت خدمات خودرو شامل خلافی خودرو، عوارض آزادراهی، طرح ترافیک و پارک حاشیه ای به شرکت ها می باشد. شما میتوانید به راحتی خدمات خودرو را در اپ و سایت خودتان داشته باشید و از طریق آن کسب درآمد کنید.

ویژگی های کارن

درگاه پرداخت امن و مطمئن

ضمانت اطلاعات بانکی افراد در پرداخت های اینترنتی با درگاه امن کارن میسر می‌باشد.

تیم مجرب و حرفه‌ای

شرکت کارن از کادری مجرب برای پیشبرد اهداف و رضایت مشتری بهره می‌برد.

طراحی مدرن

طراحی و توسعه نرم‌افزار های مدرن با سطح امنیت بالا متناسب با نیاز مشتری.

انواع خدمات پرداخت

انواع خدمات پرداخت الکترونیک از جمله قبوض خدماتی و دریافت شارژ و بسته های اینترنتی از طریق سایت کارن و اپلیکیشن کاپ.

ضمانت

با درگاه پرداخت کارن، تجربه‌ی لذت بخش یک پرداخت اینترنتی آسان، سریع و امن را تجربه کنید.

پشتیبانی

هفت روزِ هفته، با پشتیبانی سریع، آماده‌ی پاسخ‌گویی و راهنمایی به کاربران هستیم.