اپلیکیشن کاپ

اپلیکیشن کاپ با امکانات مناسبی که به کاربران خود ارایه می دهد سعی دارد تا در شرایط همه گیری کرونا کمی از رفت آمد ها بکاهد. به جای ارسال شماره کارت، شماره حساب و یا شماره شبای خود به مشتری، با لینک پرداخت، امن ترین راه پرداخت و دریافت پول را انتخاب کنید! اگر فروشگاه اینترنتی، موسسه خیریه، آموزشگاه، صندوق خانوادگی دارید و یا در هر کسب و کار دیگری مشغول فروش کالا و خدمات هستید، میتوانید با داشتن یک درگاه پرداخت شخصی در کارن و فقط با ارسال یک لینک پرداخت، وجه دریافت کنید.

دانلود اپلیکیشن

خدمات

خرید شارژ موبایل

با اپلیکیشن کاپ می‌توانید برای سیم‌کارت اعتباری اپراتورهای همراه اول، ایرانسل، رایتل و شاتل خود یا دیگران شارژ بخرید.

خرید بسته‌ی اینترنت

در صفحه‌ی خرید بسته‌ی اینترنت اپلیکیشن کاپ شماره‌ی موبایل خود یا دیگران را وارد کنید و بسته‌ی مورد نظرتان را از اپراتورهای همراه اول، ایرانسل، رایتل و شاتل بخرید.

پرداخت قبض‌های خدماتی

با اپلیکیشن کاپ از طریق بارکد و یا شناسه قبض و شناسه پرداخت استعلام میزان بدهی‌ خود را گرفته و آن را پرداخت کنید.

خدمات خودرو

با اپلیکیشن کاپ از طریق شماره پلاک و یا بارکد کارت خودرو استعلام خدمات خود را گرفته و آن را پرداخت کنید.

خرید سیم‌کارت

با اپلیکیشن کاپ می توانید به راحتی سیم کارت همراه اول مورد نظر خود را از بین شماره های رند و عادی بخرید.

فروشگاه من

درگاه بانکی می‌بایست مطمئن، امن و سریع باشد. درگاه پرداخت اینترنتی کاپ به آسانی پیاده‌سازی می‌شود, از طریق موبایل و پنل کاربری خودتان قابل دسترسی و مدیریت بوده و گزارش‌های مالی‌ شفاف و کاربردی در اختیارتان می‌گذارد.

بیمه (به‌زودی)

شما میتوانید بدون مراجعه حضوری، به راحتی و در کوتاهترین زمان، با چند کلیک ساده نسبت به تمدید و یا خرید بیمه‌نامه شخص ثالث خودرو اقدام فرمائید. بیمه‌نامه شما در همان روز صادر می‌شود.